vizija

"Mes tikime, kad mes gaminame aukštos kokybės EPI ekranavimo produktus labiausiai ekonomiškas ir ekologiškas būdas įmanoma, ir kad nesiruošia keisti. Mes visada dėl inovacijų Lookout.

Mes tikime, gerų sprendimų, taip pat turėtų būti paprasta, o ne unneccessarily sudėtinga. Mes tikime, kad turime turėti ir kontroliuoti pagrindines technologijas už produktų, kad mes padaryti, ir dalyvauti tik tose rinkose, kuriose mes galime padaryti reikšmingą indėlį. Mes neverturn projektą žemyn, nes iki šiol mes visada rasiu sprendimą mūsų klientams.

Mes tikrai dėmesio kiekvienam projektui mes dirbame, nes mes manome, kiekvienas tikrai svarbus ir prasmingas. Mes tikime, intensyvaus bendradarbiavimo ir kryžminio apdulkinimo tarp mūsų įvairių grupių inžinieriams, kuri leidžia mums kurti naujoves taip, kad kiti negali prilygti. Atvirai kalbant, mes neturime atsiskaityti už nieko mažiau nei kompetencijos Kiekviena grupė įmonėje, mes turime sąžiningumas prisipažinti kai mes blogai ir drąsos keistis. Ir aš manau, kad nesvarbu, kas užima kurio pozicija tos vertės, todėl nematomas šioje bendrovėje, kad mes ir toliau daryti labai gerai. "

AM van Tienhoven, CEO Holland ekranavimas Systems BV

Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 4.3/5 based on 9 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Holland Shielding Systems BV
Product description:

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews