Įkurta 1985 metais, Olandija ekranavimas sistemos pradėjo tarnauti elektronikos pramonę nuo jo pirminę vietą į Dordrecht, Nyderlandai mieste. Spartus ir tarptautinis pripažinimas buvo būtina perkelti įmonę į didesnę produkto besivystančiame salė ir pardavimų biurą už miesto ribų 2001 m.


Iš šių naujas patalpas galime aptarnauti mūsų klientus dar geriau su aukštos kokybės, pigių Ekranavimo sprendimus. Olandija ekranavimas sistemos gamina platų EMI / RFI ekranavimas produktų, pavyzdžiui, EMI tarpikliai, Fingerstrips, laidus juostos, ir korio langai.


Mes taip pat suprojektuoti ir įdiegti visą Faradėjaus Narvai, ligoninėms, taip pat karinių bunkerių ir TEMPEST kambariai. Kadangi mūsų gaminių asortimentas yra labai įvairus, mes galime išspręsti beveik kiekvieną ekranavimas problemų, jums gali būti susiduria su. Mes specializuojamės trumpais pristatymo laikas, ekonominių sprendimų ir gebėjimo kurti ir gaminti pagal užsakymą pagamintiems produktams per 2-3 dienas.


Gaminame ekranuotus durys, palapinės, filtrai, ventilations, tvoros ir langai. Mes naudoti kasdien laivybos paslaugas visame pasaulyje per 24 valandas. Mūsų techniniai inžinieriai dirbs kartu su Jumis nuo projektavimo etapo iki galutinio gamybos.


Olandija ekranavimas Systems BV
Jacobus Lipsweg 124
3316 BP Dordrecht
Olandija

Telefono: 31 - (0) 78 613 13 66
Fax: 31 - (0) 78 614 95 85

E-paštas: info@hollandshielding.com

Sales Office Holland Shielding Systems
Olandija ekranavimas sistemos, pardavimų biuras
Test room Holland Shielding Systems
Olandija ekranavimas sistemos, bandymų patalpos
Gamykliniai Olandija ekranavimas sistemos
Olandija ekranavimas sistemos, gamybos įrenginys
Transporto skyrius Olandija ekranavimas sistemos
Olandija ekranavimas sistemos, Transporto skyrius
Design Office Holland Shielding Systems
Olandija ekranavimas sistemos, Dizainas Biuro

Įmonės įvedimas filmas

Apie Holland ekranavimas Systems EMI / RFI ekranavimas Holland Shielding Systems BV Apie Holland ekranavimas Systems EMI / RFI ekranavimas Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems B.V.
Rated 5/5 based on 5 customer reviews
In stock
48.00 48.00 999999.00 EUR
48.00 48.00 999999.00 Quotation EUR
1 Apie Holland ekranavimas Systems EMI / RFI ekranavimas Holland Shielding Systems BV
Product description: Ekranavimo sprendimai al savo ekranavimo problemos EMI / RFI ekranavimas produktus ir mes taip pat projektuojame Faradėjaus narvus!

Holland Shielding Systems BV

Holland Shielding Systems B.V. Holland Shielding Systems BV Holland Shielding Systems BV

Worldwide leading manufacturer of EMC (electromagnetic compatibility), EMI (electromagnetic interference) and RFI(radiofrequency interference) shielding solutions. Our EMC/EMI specialists will work together with you from the design phase through final production.

Open: Monday-Friday 7am-12pm

Phone: +31(0)78-2049000

Fax: +31(0)78-2049008

Paypal, credit card, iDEAL, Cash, Wire transfer From €48
Jacobus Lipsweg 124, 3316BP, Dordrecht, ZH, NL
Rated 4.9/5 based on 346 customer reviews