PCB- skardines, tarpikliai, korpusai ir klipai

Šiandien, EPI apsaugančioms spausdintinę plokštę yra gana sudėtinga. Jūs susiduriame su kosmoso, svorį ir tvirtumą. Veiksminga EPI ekranavimas turi būti pagaminti, bet taip pat turi būti laikomasi su minėtų specifikacijų.

Mūsų PCB ekranavimo ekspertai dirbti su Jumis nuo projektavimo, prototipų iki gamybos. Savęs automatizuotas pakavimo priklauso galimybėmis.

1500 - 1800 serijos PCB ekranavimo skardinės ir compartment skydai

EPI gaubtai ant grandinės lenta lygiu. Šiuo productgroup rasite PCB ekranuoja ekranavimas kaip iš spausdintinės plokštės dalis. Tai apsaugo ne triukšmo šaltinio arba apsaugoti jautrią mikroschemą nuo elektromagnetinių trukdžių.

Ekranavimas įrašus ir kaiščiais 1500 serijos PCB Ekranavimo skardinių

Dėl mūsų novatoriškų PCB Ekranavimo klipus ir smeigtukai elektromagnetinės interferencijos (EMI) ir radijo dažnių interferencijos (RFI) skydo vietą prie PCB be pašto litavimo dabar įmanoma! Olandija ekranavimas Systems BV paviršinio montažo (SMD) ekranavimas klipai yra rentabilus alternatyva rankų litavimo. Miniatiūriniai dizainas leidžia juosta ir ritės pakuotės suderinamas su standartiniu didelės spartos vieta įrangą. RFI Ekranavimo spaustuvai gali būti įdėtas bet kur ant PCB, panaikinant papildomų skylių poreikį ir taupyti vertingą PCB nekilnojamąjį turtą. Įrengtas keturių nepriklausomų Spyruokliniai kontaktai, patikimi RFI Ekranavimo spaustuvai leidžia skydo pašalinimas ir pakaitalas remontuoti ir / ar grandine.

1550 - 1570 serijos PCB ekranavimo tarpikliai

Labai mažas Laidus folija, laidus gumos ir laidžių silikono PCB ekranavimo tarpikliai.

Elastinės & Elektriniai Kontaktai SMT. Šios serijos siūlome paviršiaus Mountable technologijos (SMT) suderinama elektros elastomeras jungtis su gera elastinga atsigavimo ir elektros turto, todėl ji siūlo ne tik pagalvėlę, bet ir elektros prijungimo ir įžeminimo tarp elektros objektų ir PCB.

1900 - 1950 serijos PCB ekranavimo korpusai / gaubtai

Vienviečiai ir dviviečiai sluoksnis EMI ekranavimo korpusai ir gaubtai iš standartinių dydžių arba atlikti pagal kliento piešinį.

Mes gaminti MU-vario EMI ekranavimo korpusai (1900 serijos) visų formų ir dydžių. Šie ekranavimas korpusai turi būti dedamas į esamą pavyzdžiui, plastikiniame korpuse, nes jie nėra pakankamai stiprūs, kad tarnauti kaip elektronikos korpuse tai pačių. Tai yra labiausiai ekonomiškas sprendimas, kai esamą elektronikos korpusas nėra pakankamai elektromagnetinį ekranavimas.

Tačiau mes taip pat gaminame labai nice looking dual layer elektronika korpusai, kuri gali būti teikiama su visais galimais angas reikia jūsų elektronikos aptvarą. Pagalvokite apie iškarpymais mygtukų, uostų, rodo ir dar daugiau. Dvigubo sluoksnio ekranuoti korpusai taip pat gali būti tiekiamas su Jūsų įmonės logotipu. Šis produktas gali būti pagamintas vien pagal savo piešinį.

Pasirinkite vieną iš žemiau daugiau informacijos produktus.