ekranavimo tarpikliai

Kaip veiklos dažniai padidinti ir prietaisai tampa vis sudėtingesni, jie gali būti labiau linkusios į elektromagnetinės interferencijos (EMI). Dėl šios inžinierių šiandien susiduria su vis didesniais iššūkiais. EMI skydai dažniausiai įgyvendinamos dizaino izoliuoti vieną komponentą ar skyrių prietaiso nuo kito. Siekiant užtikrinti patikimą ir tvirtą elektros antspaudą, EPI ekranavimas tarpiklis dažnai įtraukta tarp skydo korpuso ir poravimosi paviršiaus prietaiso. Tuo Holland ekranavimas Systems BV, mes įsitikinkite, kad EMI & EMI / IP tarpikliai, kur dauguma paklausa yra, yra visuomet prieinama iš atsargų. Mūsų EMI- & EPI / IP ekranavimo ir įžeminimo tarpiklis sprendimai atitinka platų pritaikymo poreikius ir spręsti problemas dizaineriai susiduria. Kadangi mūsų plataus mašinos mes galime pagaminti bet kokios formos ir tipo tarpine.

Olandija ekranavimas Systems BV sugeba atlikti bet kokius nestandartinių aprašymą EMI ekranavimo tarpiklį. Mūsų EMI tarpinės ateiti su konkrečiais Ekranavimo standartus, bet jei turite projektą, kuris reikalauja specifinių poreikių, kreipkitės į mūsų EMI ir RF ekranavimo ekspertai šiandien!

EMI tarpikliai

EMI ekranavimas tarpinės būna įvairių formų, dydžių ir medžiagų. Už kiekvieną paraišką, yra dar vienas EMI ekranavimo tarpine tinkamą tipo. Be to, tai taip pat svarbu, kaip aukštos sumažinimas / slopinimas turėtų būti.

EPI / IP tarpikliai

Be šios produktų grupės rasite EMI ekranavimo tarpikliai, kurie taip pat turi gerą vandens sandarinimo savybes. Sutrumpintas šios tarpinės yra nurodyta EMI / IP tarpinėmis.

Fingerstrips

Fingerstrip tarpikliai ir metalų įžeminimo produktai ekranavimas ir įžeminimo