FKK

Sąvoka "Federalinės ryšių komisijos - FKK

FKK reiškia Federalinės ryšių komisijos.

FCC (Federalinė komunikacijų komisija) yra nepriklausoma valstybinė agentūra, kuri reguliuoja tarpvalstybinių ir tarptautinių ryšių radijo ir televizijos ir laidų ir kabelių ir palydovo. Federalinės ryšių komisijos yra iš Jungtinių Amerikos Valstijų vyriausybės, kuri yra sukurta Kongreso aktu ir yra nepriklausomas nuo vykdomosios valdžios departamentų agentūra.


Skaidyti "Federalinės komunikacijų komisijos - FKK"

FCC veiksmai yra glaudžiai stebėjo akcijų rinkos pasekėjų, nes jie turi įtakos įmonėms palei įvairių verslo linijų. FCC skiria mobiliojo ir bevielio accesss, reguliuoja žiniasklaidos bendrovė susijungimų ir įsigijimų, apsaugo intelektinės nuosavybės teises ir reguliuoja standartus turinio ir platinimo visų veikiančių JAV žiniasklaidos bendrovių.


Olandija ekranavimas Systems BV ir FKK

1979 metais, teisiniai apribojimai buvo nustatyti elektromagnetinių emisijų iš visų skaitmeninių įrenginių, kurį JAV FCC atsakas į padidėjusį skaičių skaitmeninių sistemų, kurios buvo trukdančių su laidinio ir radijo ryšio. Bandymo metodai ir ribos buvo grindžiamas CISPR leidiniuose, nors panašūs ribos jau buvo vykdomas Europos dalyse. Nuo šių dienų Olandija ekranavimas Systems BV pradėjo gaminti apsaugines medžiagas gauti įrangą per numatytą emisijos reikalavimus ir išlaikyti juos per reikalavimus.

Per 1980-ųjų viduryje, Europos Sąjungos valstybės narės priėmė "naujojo požiūrio" direktyvų su standartizuoti techninius reikalavimus gaminiams, kad jie netaptų kliūtimi prekybai EB viduje ketinimą skaičių. Vienas iš jų buvo EMS direktyva (89/336 / EB) ir ji taikoma visiems į rinką arba imtasi eksploatuoti įrangą. Jo taikymo sritis apima visus aparatus ", galintiems sukelti elektromagnetinius trikdžius arba kurių veikimui, kuris gali būti paveikti tokio sutrikdymo".

Tai buvo pirmas kartas, kai ten buvo teisinis reikalavimas dėl atleidimo, taip pat emisijos aparatų, skirtų plačiajai visuomenei. Ir nors gali būti papildomas išlaidas kai kuriems produktams suteikti jiems žinomą lygį imuniteto, tai padidina jų suvokiamą kokybę, nes jie sugeba egzistuoti kartu su aparatų aktyvios EM aplinkos laikais ir su mažiau problemų.

Daugelyje šalių dabar turi panašius reikalavimus produktus, siekiant patenkinti tam tikrą elektromagnetinį suderinamumą (EMC) Reglamentas lygį.

FKK logotipas
FKK logotipas
FKK statybos
FKK statybos
Yra teisinį reikalavimą dėl atleidimo, taip pat emisijos aparatų skirtas plačiajai visuomenei
Yra teisinį reikalavimą dėl atleidimo, taip pat emisijos aparatų skirtas plačiajai visuomenei

Ar norėtum...