Kaip EPI-apsaugoti plastikinį korpusą

Žemiau mes išsamiai paaiškinti, kaip plastikinis korpusas gali būti EPI ekranuoti ir kokius produktus galima naudoti.

Elektromagnetiniai laukai keliauti plastikinių elektronikos aptvaruose labai lengvai. Kaip rezultatas, tai būsto tipas yra ne elektromagnetiniu atžvilgiu būtų suderinamos; Kitaip tariant, elektromagnetiniai laukai generuoja kita įranga gali trukdyti su elektronika, ar išmetamų prietaiso laukai gali trikdyti kitus elektronikos netoli. Siekiant išspręsti šias problemas, apsauginį sluoksnį (EPI skydas) turės būti taikomas plastiko padaryti įrenginio EMC įrodymas.

Yra keletas būdų, kaip suteikti aukščiausios kokybės EMI / RFI ekranavimas efektyvumą. Ypač tirpalas gali būti pasirinktas priklausomai nuo norimo slopinimas. Vienas variantas yra tapyba korpusą su laidžiu purslų, kurie bus pasiūlyti santykinai mažą sumažinti, bet turi būti lengva taikyti sudėtingų formų pranašumą. Taip pat yra filmų, kurie gali sąlygoti didesnę mažinimo lygį, tačiau ji gali būti sunku taikyti juos korpusai su sudėtingų formų.


Kaip nustatyti, kuri sistema yra tinkama jūsų taikymo

  • Kokie kiekiai ir metinis kiekis?
  • Kas yra dydis ir forma produkto, kurį norite apsaugoti?
    Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome siųsti savo techninę piešinį ar vaizdą korpuso taip, kad mes galime Jums patarti
  • Kokia jūsų Reikalinga pristatymo laikas?
  • Ar maskavimo nereikia (ty ten dalys, kurios turi likti neuždengtą / nedažyto)?
  • Kas yra norimas slopinimas?

Prašydama patarimų, prašome pateikti atsakymus, kaip daug iš šių klausimų, kaip įmanoma.


Tam, kad EMS-Ekranavimo plastikiniame korpuse, šie sprendimai yra prieinami:

Elektrai laidi nikelio danga (Katalogo Nr 3801). Elektrai laidi nikelio danga yra prieinama aerozolių 365 ml, skardines, 5 litrų ir 20 litrų skardines
Elektrai laidi nikelio danga (dalis Nr. 3801), kurią galima rasti aerozolių 365 ml, skardines 5 litrų ir skardines 20 litrų
Daugiau informacijos apie 3801 serijos elektrai laidžių nikelio danga
Elektrai laidų metalu (Katalogo Nr 3838). Elektros laidus metalu yra prieinama paprašius. Citatos tai geriausia atsiųsti paveikslėlį savo Plastikiniai gaubtai su suma, kurios reikia
Elektrai laidžių metalu (dalis Nr. 3838), galima gauti paprašius. Citatos prašome atsiųsti mums nuotrauką iš savo Plastikiniai gaubtai su suma, kurios reikia
EMI gaubtai (Katalogo Nr 1900). Mu-vario korpusai ir gaubtai EMI ekranavimas PCB viduje, plastikiniame korpuse
EMI gaubtai (dalis nr. 1900). Mu-vario korpusai ir gaubtai EMI ekranavimas PCB viduje, plastikiniame korpuse
Aukšto tikslumo laidi EPI plėvelė sudaro
Didelio tikslumo laidi EPI folija formavimo

patarimas

Jei norėtumėte gauti patarimų (nemokamai), prašome siųsti savo piešinį elektroniniu paštu [email protected] arba faksu + 31- (0) 78 -614 9585. Mes atsakyti per kelias valandas.

Patarimas: Niekada nenaudokite silikono anti-pagrindo, nes tai negali būti vėl pašalintas. Leidiniai agentai remiantis tepalu arba aliejumi yra viskas gerai, nes jie gali būti pašalintos mūsų valymo / nuriebalinimo procesą. Jūsų obliavimo turėtų būti apie tai pranešta iš anksto.

Apskritai:

Kai dideli kiekiai (daugiau nei 5000), turi būti laikoma, metalizacija paprastai yra geresnis sprendimas. Kadangi tai yra daroma vakuume, tinkamas Jig reikia laikyti komponentas, taip pat iš dalies paslėpti ją (pavyzdžiui, siekiant išvengti trumpojo jungimo). Šablonai yra gaminami mūsų mašina inžinerijos įmonėje; jie turi būti suprojektuotas ir pastatytas su dideliu tikslumu ir procesas trunka kelias savaites. Su matmenys yra didesni 500 mm, metalizacijos procesą ir paprastai tampa brangesnis; paprastai didelių daiktų apipurškiami laidžios dažais.

Kai jums reikia produktą greitai ir serijos yra mažas (iki kelių šimtų), rekomenduojame naudoti laidus sluoksnis dažų (laidžiosios dangos), kuris mes galime kreiptis dėl jūsų, arba galite kreiptis patys, jei turite reikalinga įranga , Kai produkto geometrija yra labai paprasta, tai yra įmanoma, kad apsaugotų įrenginį su filmo ar tekstilės gaminio. Tai taip pat geras būdas EMI-Seal tik jautrių dalių savo produktą. Įrankinis yra santykinai nebrangu, nes šis ekranavimas tipas gali būti gaminami su pjovimo vadovo ar lazerio cut-mašina.

Kai dalys yra mažos (iki 100 mm) ir aukštą mechaninės savybės yra nereikalaujama, gali būti naudojamas laidaus plastiko. Tai geriausia šiuo atveju konsultuotis su savo staklėse ir mūsų produktais tam kad rasti geriausią sprendimą.

Su galvaninio arba cheminio apdorojimo (mažoms dalys ir dideliais kiekiais), apskritai kalbant, selektyvus danga yra neįmanoma. Tiek viduje ir išorėje būtų elgiamasi.

 

Ar norėtum...