Metalinės spintos (19) Lentynos ir aptvarai

EPI apsaugančioms metalo lentynos ir kabinos

Metalinės spintos (19 ") Lentynos ir ekranuoti kabinos

Kaip vienas iš labiausiai žinomų pasaulio specialistų EMI ekranavimas ir plačiausią ekranavimas produktus pasaulyje srityje, mes galime pasiūlyti mūsų klientams labai geras ekranuotus kabinos iš atsargų, taip pat specialiai pritaikyta mūsų klientų.


Programos

 • serverio kambariai
 • Skaitmeniniai Teismai
 • belaidis bandymai
 • R & D
 • EMS testavimas

Kaip jis yra skirtas

Mes pristatyti palyginti paprastas ekranuotus dėžės mažų studijų didelių EMI ir FCC sunkiųjų ekranuotas aptvaruose.

Mūsų EPI ekranuoti lentynos yra pagamintos iš mūsų patentuota MU-geležies 6800 serijos plokštės medžiagos, kuri yra galvaniškai puikiai suderinama su mūsų EMI ekranavimas tarpine
medžiagos. Šis derinys sukelia labai didelio ekranavimo veiklos, taip pat ilgą laiką.

Mūsų Ekranuoti kabinos leis jums susitikti su įvairių reikalavimų EMI / RFI slopinimas, įskaitant:

 • MIL Spec 285
 • TEMPEST
 • FCC 15 dalis
 • Europos VDE

Mūsų EMI & FCC produktų linijos būna abiejų vertikalių stovų ir Šlaitinių priekinių konsolių (15 & 30 laipsnių). Jis sukurtas su dvigule atbrailos, dvigubo lėktuvas kampe statybos, kuri padaryti ją stipriausia spinta pramonėje, Pakelia iki 1400 kg įrangą.


EMI ir FCC Didelio tonažo gaubtai

Priklausomai nuo pageidaujamo silpninimo lygiais ir dažnių diapazone Tarpinių medžiaga mūsų lentynos gali būti berilio vario spyruoklinės-finges; Standartinė skydas ir / arba itin minkštas skydas.

Šios tarpinės yra įrodyta, per tam tikrą laikotarpį, tai neturi įtakos oro, ozono, ultravioletinių ir branduolinės radiacijos ar tirpiklių ir negali sluoksniuoti ar įsilaužti į mažų laidžių gabalus, kurie gali trumpa iš elektronikos.

Mes turime 6 skirtingų lygių slopinimas. Labiausiai patenkinti audra ir EMP reikalavimus. Be to yra du nerūdijančio plieno sąsagos apatiniame gale rėmeliai padėti įžeminimo. Mūsų pažangiausias produktas atitinka ir viršija NSI 94-106 standartą.

FCC lentynos yra pagamintos iš 14 vėžės plieno. Sidabro juosta tarpikliai yra prijungti prie rėmo laidaus, slėgiui jautria lipnia. Tarpiklis anketa puta siūlo žemą uždarymo jėga. Visi durys, plokštės ir rėmelių paviršiai, kurie liečiasi su EMI tarpiklių turi metalizuotą korozijos varžinio paviršių. FCC lentynos suteikti visapusiškumo, patikimumo ir sąnaudų efektyvumą, o dar susitikti FCC, CE ženklas ar kitas komercinės paskirties reikalavimus.

EMI & FCC spintos kambariuose skydelio montavimo kampai pagaminti iš 3/16 "plieno, 50% storesnis nei vidutiniškai naudojami pramonėje. Horizontali paramos kanalai yra nuimamas, nes tolimiausio stiprumo rėmo. Teigiamas durų užsklendimo aparatūros, nėra magnetiniai arba Velcro desorbcija, yra standartinė.


standartiniai dydžiai

Standartiniai skydas aukštumos:
534 mm iki 2134 mm, bet kuriuo 45 mm prieaugį

Standartiniai Gylis:
43 mm, 61 mm, 74 mm ir 92 mm,

Standartiniai skydas Pločiai:
48 mm, 61 mm, 76 mm, adapteriai galima montuoti 23 "(58 mm), įranga


silpninimas lygiai

FCC / VDE Ekranuoti spintelės
(Standaard spintos, veiklos lygis 1)
Equipto FCC / VDE spintos teikti aukštos slopinimas nebrangiai. Šios spintos gali padėti užtikrinti, kad jūsų įranga atitinka FCC / VDE ar kitų EMI reikalavimus komercinių ir pramoninių programų įvairovė. Modulinė konstrukcija užtikrina suderinamumą su mūsų Didelio tonažo ir RFI spintos. Žinoma, visi mūsų Heavy Duty Spintelės nauda, ​​kaip antai 3000 svarų keliamoji galia, kad tai labai veiksminga ekonomiškai ekranuoti spinta. Sužinoti daugiau...

EPI ekranuoti spintos
(Aukštos kokybės spintos, veiklos lygis 2)
Mūsų aukštos kokybės spintos suteikia rimtą apsaugą EMI / RFI signalo įsibrovimo ar nutekėjimo, turintiems jautrią įrangą RF į mikrobangų diapazone. Su ekranavimas veiksmingumą per 75 dB, esant 40 GHz, gaubtas suteikia esminį gynybos nuo EMP ginklų ir geomagnetinio audrų, kad gali "imti" ryšių centrams, elektrinių ir stebėjimo sistemos ir dar daugiau.

Didžiausias EMI / RFI apsauga prieinamas!
(Itin aukštos kokybės spintos, veiklos lygis 3)
Per žvalgybos ir kompiuterio saugumą, audra reikalavimus, ypač NSI 94-106 srityse, yra amoung griežčiausios. Mūsų laters Ultra High Performance ekranuoti spintos elektronikos korpusas, sukurta Equipto Electronics "inžinieriai ne tik srautas atitinka bet gerokai viršija NSI 94-106 standartą.

Spintos užsakymą dydžio jūsų reikalavimus. Jūs turite variantų, pavyzdžiui, priekyje ir / arba galinės durys, plokštės arba jų abiejų kombinacijos; reguliuojami Vertikalus pritvirtinimas bėgių, arba perforuoti, srieginis arba kvadratinių skylių ir įvairių kitų priedų.


Nustatymai

Mūsų ekranuoti stelažai yra skirti būti modulinės ir lankstus, įvairių aksesuarų nėra.

 • Platus plokštėms ir durelėms
 • Fiksuota, Stumdomos ir modemo Lentynos
 • I / O Plokštės
 • Sandėliavimo ir įranga stalčiai
 • Ratukas bazės, ratukas Dollies ir Transportas
 • Ventiliatoriai aušinimui
 • Važiuoklės Gidai ir palaiko
 • I / O skyriai plokštės
 • Vario Autobusų Barai
 • kištukas Presformos
 • Su smūgių ir vibracijos amortizatoriai (išbandyta MIL-STD 810D, 514.3-7,8 ir 9 skyrių, kuris imituoja 20 metų grubus aptarnavimas į mobilųjį taikymo. Ši spintelė taip pat buvo išbandytas MIL-STD 901, kuris imituoja 10g plaktukas hitu .)
Visas dydis ekranuoti stovas uždarytas priekinį vaizdą
Visas dydis ekranuoti stovas uždarytas priekinį vaizdą
Visas dydis ekranuoti stovas atviras vaizdas iš priekio
Visas dydis ekranuoti stovas atviras vaizdas iš priekio
Visi ekranuoti stovai įrengta Shielded korio ventiliacijos plokščių
Visi ekranuoti stovai įrengta Shielded korio ventiliacijos plokščių
Dėl papildomos galios vėdinimo papildomų gerbėjų ekranuotus korio ventiliacijos plokščių gali būti pritvirtinta ant stovo atgal
Dėl papildomos galios vėdinimo papildomų gerbėjų ekranuotus korio ventiliacijos plokščių gali būti pritvirtinta ant stovo atgal
Kiekvienas stovas gali būti atliekami su įėjimų ir filtrų jums reikia. Pagalvokite apie duomenų ryšius, pvz USB ir Ethernet, tačiau taip pat filtruojamas powerfeeds prietaiso viduje lentynos.
Kiekvienas stovas gali būti atliekami su įėjimų ir filtrų jums reikia. Pagalvokite apie duomenų ryšius, pvz USB ir Ethernet, tačiau taip pat filtruojamas powerfeeds prietaiso viduje lentynos.
Stovas durų rėmo yra įrengta su tampriųjų elektrai laidžių tarpiklių, kurios užtikrina gerą kontaktą tarp durų ir rėmo, kai uždarytas.
Stovas durų rėmo yra įrengta su tampriųjų elektrai laidžių tarpiklių, kurios užtikrina gerą kontaktą tarp durų ir rėmo, kai uždarytas.
Į durų stiklas yra įrengta labai smulkių laidžios tinklelio, kuris jūs galite lengvai pamatyti pro bet kurį garantuoja labai gerą skydą.
Į durų stiklas yra įrengta labai smulkių laidžios tinklelio, kuris jūs galite lengvai pamatyti pro bet kurį garantuoja labai gerą skydą.

ekranavimas veiklos

Be deze konteineris wordt op de svetainės een grafiek ingeladen.
This konteineris niet bewerken svp
Grafiek: ekranuoti lentynos (72)
Grafiek Legenda

Atkreipkite dėmesį: Šie dydžiai yra matuojami pagal laboratorinėmis sąlygomis. Rezultatai gali skirtis kitais atvejais; Prašome perskaityti mūsų garantija .

Ar norėtum...

Bendrieji dokumentai

Norėdami gauti citatą už ekranuoti stovai Per 24 valandas užpildykite žemiau esančią formą.

To make an offer for a shielded rack, we ask you to specify the desired performance and dimensions in the following blocks. Potential additional services such as filtering can be discussed later.

Specify the width of the shielded rack in mm
Specify the length of the shielded rack in mm
Specify the height of the shielded rack in mm
Pasirinkite parinktį:
1 : FCC/VDE Shielded Cabinets
2 : EMI shielded Cabinets
3 : The highest EMI/RFI protection available
* Pastaba: reikia raudonų blokų
Priimtini failų plėtiniai (pageidautina PDF failas)
.ai, .bmp, .cad, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .dxt, .eps, .gif, .icd, .idw, .ipn, .ipt, .jpeg, .jpg, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .psd, .rar, .step, .svg, .tif, .tiff, .xls, .xlsx, .zip
Produktai, susiję su ekranuoti stovai

Faradėjaus narvas durys

Mu-vario narveliai

Baterijos ir signalo linija filtrai

Surenkamieji Faradėjaus narvai

Ekranuoti Faradėjaus palapinės

Jammer ekranavimas

Akyti angos

Faradėjaus gardele langai

Akių folijos langus

MRT ekranavimas

Amucor Faradėjaus narvas