hollandshielding.com Privatumo politika

Ši privatumo politika buvo parengta, siekiant geriau aptarnauti tuos, kurie yra susiję su tuo, kaip jų "Asmenį identifikuojanti informacija" (AII) yra naudojamas internete. PCAD, kaip naudojama JAV privatumo teisę ir informacijos saugumą, yra informacija, kuri gali būti naudojama atskirai arba kartu su kita informacija siekiant nustatyti, kontaktas, arba rasti vieną asmenį ar asmens tapatybei nustatyti kontekste. Prašome atidžiai perskaityti mūsų privatumo politiką gauti aiškų supratimą apie tai, kaip mes renkame, naudoti, saugoti ar kitaip tvarkyti savo asmens identifikavimo informaciją pagal mūsų svetainėje.


Kokią asmeninę informaciją mes renkame iš žmonių, kurie Aplankyti mūsų internetinį dienoraštį, svetainėje arba programoje?

Užsakant arba užsiregistruoti mūsų svetainėje, prireikus, jums gali būti paprašyta įvesti savo vardą, elektroninio pašto adresą, pašto adresas arba kitą informaciją, siekiant padėti jums su savo patirtimi.


Kai mes renkame informaciją?

Mes renkame informaciją iš jūsų, kai jūs pateikiate užsakymą, užsiprenumeruoti naujienas, užpildykite formą arba įveskite informaciją apie mūsų svetainėje.


Kaip mes naudojame informaciją?

Mes galime naudoti informaciją, kurią mes renkame iš jūsų, kai jūs registruojatės, pirkti, užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, atsakyti į tyrimo ar marketingo komunikacijos, naršyti svetainėje, arba naudoti tam tikrą kitą puslapį funkcijos šiais būdais:

 • Individualizuoti vartotojo patirtį ir leidžia mums pristatyti turinio ir produktų pasiūla, kurioje esate labiausiai domina tipą.
 • Norėdami pagerinti mūsų svetainėje, siekiant geriau aptarnauti Jus.
 • Leisti mums geriau aptarnauti Jus, reaguojant į klientų aptarnavimo prašymus.
 • Administruoti konkursą, skatinimas, tyrimas ar kitas svetainės funkciją.
 • Greitai apdoroti jūsų sandorius.
 • Siųsti periodinius pranešimus apie užsakymą ar kitų produktų ir paslaugų.

Kaip mes saugome lankytojų informacijos?

Mūsų svetainė yra nuskaitomi reguliariai saugumo skylės ir žinomų pažeidžiamumų, siekiant, kad Jūsų vizitas mūsų svetainėje pat saugūs, kaip įmanoma.

Mes naudojame reguliariai kenkėjiškų nuskaitymo.

Jūsų asmeninė informacija yra už saugieji tinklai ir yra prieinama tik ribotam skaičiui asmenų, kurie turi specialiųjų prieigos teises prie tokių sistemų, ir yra reikalingi išlaikyti informacijos konfidencialumą. Be to, visi jautrūs / kredito informaciją, kurią pateikti yra užkoduota naudojant secure socket layer (SSL) technologiją.

Mes įgyvendinti saugumo priemonių įvairovė, kai vartotojas pateikia užsakymą patenka, pateikia arba pasiekia savo informaciją išlaikyti jūsų asmeninės informacijos saugumas.

Visi sandoriai yra tvarkomi per vartai teikėjo ir nėra saugomi ir apdorojami mūsų serveriuose.


Ar mes naudojame "slapukus"?

Mes nenaudojame slapukus stebėjimo tikslais.

Galite pasirinkti, kad jūsų kompiuteryje įspėja Jums kiekvieną kartą, kai slapukas yra siunčiamas, arba galite pasirinkti išjungti visus slapukus. Tai galite padaryti per jūsų naršyklėje (pvz Internet Explorer ") nustatymus. Kiekviena naršyklė yra šiek tiek kitoks, todėl pažvelgti naršyklės meniu Žinynas sužinoti teisingą kelią keisti slapukus.

Jei išjungsite slapukus išjungti, kai kurios funkcijos bus išjungtas, kad padaryti jūsų svetainę patirtis efektyviau ir kai kurie iš mūsų paslaugos nebus tinkamai funkcionuoti.

Tačiau jūs vis dar galite pateikti užsakymus.


Trečiųjų šalių atskleidimas

Mes neparduodame, prekybai ar kitaip perduoti išorės šalims savo asmeniškai identifikuojančią informaciją.


Trečiosios šalies nuorodos

Mes neapima arba pasiūlyti trečiosios šalies produktus ar paslaugas mūsų interneto svetainėje.


"Google"

"Google" reklama reikalavimai gali būti sumuojami "Google" reklamavimo principai. Jie įdiegia teikti teigiamą patirtį vartotojams. https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en.

Mes naudojame Google AdSense reklama mūsų tinklalapyje.

"Google", kaip trečiosios šalies tiekėjų, naudoja slapukus, kad skelbimų mūsų svetainėje. "Google" naudoti DART slapukas leidžia jį rodyti skelbimus į mūsų vartotojų, remiantis jų vizito į mūsų svetainę ir kitas svetaines internete. Vartotojai gali atsisakyti DART slapuką, apsilankę "Google" reklamos ir turinio tinklo privatumo politika.


Mes įdiegėme taip:

 • Demografija ir pomėgių

Mes kartu su trečiųjų šalių tiekėjais, pavyzdžiui, "Google" naudoja pirmosios šalies slapukai (pavyzdžiui, "Google Analytics" slapukai) ir trečiosios šalies slapukus (pavyzdžiui, "DoubleClick" slapuko) ar kitų trečiųjų šalių identifikatorius kartu kaupti duomenis apie naudotojo veiksmus su skelbimo parodymų ir kitų skelbimą aptarnavimo funkcijos, nes jie susiję su mūsų svetainėje.

Atsisakius:
Vartotojai gali nustatyti lengvatas, kaip "Google" reklamuoja jums naudojant "Google" skelbimų nuostatų puslapį. Arba galite atsisakyti apsilankę Network Advertising Initiative atsisakyti puslapį arba visam laikui, naudojant "Google Analytics" atsisakymo naršyklės pridėti.


Kalifornijos Prisijungę privatumo apsaugos aktas

CalOPPA yra pirmoji valstybinė teisė tautos reikalauti komercines svetaines ir internetines paslaugas, kad galėtumėte privatumo politiką. Įstatymo nepasiekiamoje driekiasi toli už Kalifornijos reikalauti, kad asmuo ar kompanija Jungtinėse Amerikos Valstijose (ir tikimasi, pasaulyje), kuri veikia svetainės rinkti asmeninę informaciją iš Kalifornijos vartotojams, kad galėtumėte gerai pastebimas privatumo politiką savo interneto svetainėje, kurioje nurodoma tiksliai informaciją kaupiami ir tiems, asmenys, su kuriais jis yra dalijamasi, ir laikytis šios politikos. - Žr daugiau adresu: https://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf


Pasak CalOPPA mes sutinkame taip:

Vartotojai gali aplankyti mūsų svetainę anonimiškai
Kai ši privatumo politika yra sukurta, mes pridėti nuorodą į jį mūsų pagrindinį puslapį, arba bent pirmąją reikšmingą puslapyje įvedę mūsų svetainėje.
Mūsų Privatumo politika nurodo apima žodį "Privacy", ir gali būti lengvai rasti puslapio viršuje nurodyta.

Vartotojai bus pranešta apie bet kokius privatumo politikos pakeitimus:

 • Mūsų Privatumo politika Puslapis

Vartotojai gali pakeisti savo asmeninę informaciją:

 • Siųsdami mums
 • Paskambinę mums

Kaip veikia mūsų svetainėje tvarkyti nereikia sekti signalus?

Mes gerbiame ne sekti signalus ir nereikia sekti, augalų slapukus, arba naudoti reklamą, kai nestebi (DNT) naršyklė mechanizmas yra vietoje.


Ar mūsų svetainė leidžia trečiosios šalies elgesio stebėjimas?

Taip pat svarbu pažymėti, kad mes neleidžiame trečioji šalis elgsenos stebėjimas


COPPA (Vaikų privatumo internete apsaugos įstatymas)

Kai jis ateina į asmeninės informacijos rinkimo iš vaikų iki 13 metų, Vaikų privatumo internete apsaugos aktas (COPPA) iškelia tėvų kontrolės. Federalinė prekybos komisija, tautos vartotojų apsaugos agentūra, įgyvendina Coppa taisyklė, kuri burtai, ką operatoriai svetaines ir internetines paslaugas turi padaryti, siekiant apsaugoti vaikų privatumą ir saugumą internete.

Mes neturime specialiai parduoti vaikams iki 13.


Sąžininga informacijos teikimo praktika

Tikrosios informacijos pateikimo praktika principai sudaro privatumo teisę stuburas JAV ir sąvokų jie apima suvaidino svarbų vaidmenį duomenų apsaugos įstatymų visame pasaulyje plėtrai. Supratimas Sąžininga informacijos praktikos principai ir kaip jie turėtų būti įgyvendinti yra labai svarbu, kad būtų laikomasi įvairių privatumo įstatymų, ginančių asmeninę informaciją.


Siekiant atitikti Sąžininga informacijos teikimo praktika imsimės šią reaguoja veiksmų, turėtų duomenų pažeidimas atsiranda:

Mes pranešti vartotojams elektroniniu paštu

 • Per 1 darbo dieną
 • Per 7 darbo dienas

Mes taip pat sutinku su individualios žalos atlyginimo principą, kuris reikalauja, kad asmenys turi teisę užsiimti teisiškai įgyvendinamas teises nuo duomenų supirkėjų ir perdirbėjų, kurie nesugeba laikytis įstatymų. Šis principas reikalauja, ne tik, kad asmenys turi įgyvendinamas teises nuo duomenų vartotojams, bet taip pat, kad asmenys turi kreiptis į teismus arba valstybinės agentūros tirti ir / ar baudžiamąjį persekiojimą nesilaikymą duomenų procesorius.


CAN SPAM Act

CAN-SPAM aktas yra įstatymas, kuris nustato taisykles komercinės paštu, nustato reikalavimai, keliami versliniams pranešimų, suteikia gavėjams teisę turėti laiškus sustojo gražu išsiuntė pas juos, ir išdėstyti sunkius nuobaudas už pažeidimus.


Mes renkame savo elektroninio pašto adresą, kad būtų:

 • Siųsti informaciją, atsakyti į paklausimus ir / ar kitų prašymų ar klausimų.
 • Procesų užsakymus ir siųsti informaciją ir atnaujinimus, susijusius užsakymus
 • Mes taip pat galime atsiųsti papildomą informaciją, susijusią su jūsų produktu ir / ar paslaugą.
 • Rinkos mūsų pašto adresų sąrašą arba tęsti siųsti laiškus į mūsų klientų po originalus sandoris įvyko

Būti pagal CANSPAM mes sutinkame taip:

 • NENAUDOKITE neteisingus arba klaidinančius dalykus arba elektroninio pašto adresai
 • Nustatyti pranešimą kaip Skelbimo kai priimtinu būdu
 • Įtraukti fizinį adresą mūsų verslo ar svetainės būstinėje
 • Stebėti trečiųjų šalių pašto rinkodaros paslaugas laikomasi, jei vienas yra naudojamas.
 • Garbė atsisakymo iš / Atsisakyti prašymai greitai
 • Leisti vartotojams atsisakyti naudojant nuorodą kiekvieno tokio laiško apačioje

Jeigu bet kuriuo metu norėtumėte atsisakyti gauti ateityje laiškų, galite rašykite mums adresu

 • Vykdykite nurodymus kiekvieno laiško apačioje.

ir mes nedelsiant pašalinti jus iš visų susirašinėjimo.
Kaip kreiptis į mus

Jei yra kokių nors klausimų dėl šio privatumo politiką, galite susisiekti su mumis naudodami toliau pateiktą informaciją.

hollandshielding.com
Jacobus Lipsweg 124
Dordrecht, Pietų Olandija 3316BP
Nyderlandai
[email protected]
31 (0) 78-2049000

Paskutinį kartą 2015-12-16

Ar norėtum...